Vértessomló

Rendezvények

Népszerű rendezvények

2017. May 21., Sunday 17:00

Böjte Csaba Vértessomlón

Bővebben
2019. February 2., Saturday 17:00

Goldschmiedt Klaudia amatőr grafikus kiállítás megnyitója

Goldschmiedt Klaudia amatőr grafikus kiállítás megnyitója
Bővebben
2019. February 8., Friday 18:00

Közmeghallgatás

Közmeghallgatás 2019
Bővebben
2019. March 8., Friday 15:00

Nőnap

Nyugdíjas Szakszervezet rendezésében
Bővebben
2019. March 14., Thursday 18:00

Emlékműsor

Emlékműsor 2019
Bővebben
2019. April 13., Saturday 15:00

Kézműves kuckó

Tojásfestés, tojáskiállítás
Bővebben
2019. May 11., Saturday 09:00

Vértessomlói Nemzetiségi Falunapok

Vértessomlói Nemzetiségi Falunapok 2019
Bővebben
2019. June 1., Saturday 09:00

Óvodai Ballagás

Óvodai Ballagás 2019
Bővebben
2019. October 22., Tuesday 18:00

Emlékműsor

Emlékműsor 2019
Bővebben
2019. December 1., Sunday 16:00

Adventi ünnep

Adventi ünnep 2019
Bővebben
2019. December 20., Friday 15:00

Karácsony az Iskolában

Karácsony az Iskolában 2019
Bővebben
2019. December 20., Friday 16:00

Karácsony az Óvodában

Karácsony az Óvodában 2019
Bővebben

Találatok száma: 12db
July

29 Nyári néprajzi, napközis tábor

  • Időpont: Monday 0:00
  • Helyszín: Művelődési Ház
August

5 Nyári néprajzi, napközis tábor

  • Időpont: Monday 0:00
  • Helyszín: Művelődési Ház

20 Ünnepi megemlékezés

  • Időpont: Tuesday 15:00
  • Helyszín: Nyugdíjas Ház

24 1Úton zarándoklat

  • Időpont: Saturday 10:00
  • Helyszín: Kegytemplom, Közterület
September

1 Bányásznap

  • Időpont: Sunday 15:00
  • Helyszín: Nyugdíjas Ház
October

5 Szüreti mulatság

  • Időpont: Saturday 14:00
  • Helyszín: Közterület, Tornaterem

19 Idősek napja

  • Időpont: Saturday 16:00
  • Helyszín: Művelődési Ház

22 Emlékműsor

  • Időpont: Tuesday 18:00
  • Helyszín: Művelődési Ház
November

8 Márton-nap

  • Időpont: Friday 17:00
  • Helyszín: Óvoda Tornaszoba
További hírek
2019. June 28., Friday 06:36

Fogyunk

Az előzetes adatok szerint 2019 első négy hónapjában a születések száma 2,7%-kal kevesebb, a halálozásoké 0,8%-kal több volt, mint 2018-ben
Bővebben
2019. June 22., Saturday 10:06

A színjátszók is bemutatkoztak

A „Vendégségben a múzeumban” című áprilisi kiállításmegnyitón a Német Nemzetiségi Tánccsoport szórakoztatta a jelenlévőket
Bővebben
2019. June 21., Friday 20:16

Új riasztási rendszer

Változott a heves zivatar riasztás és figyelmeztetés kritériuma a Meteorológiai Szolgálatnál
Bővebben
2019. June 19., Wednesday 08:56

Biztonságban a szünidő alatt

A tanév befejezésével a gyerekek nyakába rengeteg szabadidő szakad, amit fontos, hogy hasznosan és biztonságban töltsenek el
Bővebben
2019. June 17., Monday 06:41

Diákmunka

Idén több mint ezer tanuló nyári foglalkoztatását támogatja a Komárom-Esztergom Megyei Kormányhivatal
Bővebben
2019. June 13., Thursday 17:55

Ne hagyj az autóban!

Idén nyáron is folytatódik a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) „Ne hagyj az autóban!” elnevezésű matricakampánya
Bővebben

Címünk

Vértessomlói Közös Önkormányzati Hivatal
2823 Vértessomló, Rákóczi Ferenc utca 63.

Elérhetőségeink

Ügyfélfogadás

  • Hétfő: 13 - 16:30 óráig
  • Szerda: 9 - 12 óráig és 13 - 16 óráig
  • Péntek: 9 - 11 óráig

Legnépszerűbb cikkek