Vértessomló

Rendezvények

Népszerű rendezvények

2017. May 21., Sunday 17:00

Böjte Csaba Vértessomlón

Bővebben
2019. February 2., Saturday 17:00

Goldschmiedt Klaudia amatőr grafikus kiállítás megnyitója

Goldschmiedt Klaudia amatőr grafikus kiállítás megnyitója
Bővebben
2019. February 8., Friday 18:00

Közmeghallgatás

Közmeghallgatás 2019
Bővebben
2019. March 8., Friday 15:00

Nőnap

Nyugdíjas Szakszervezet rendezésében
Bővebben
2019. March 14., Thursday 18:00

Emlékműsor

Emlékműsor 2019
Bővebben
2019. April 13., Saturday 15:00

Kézműves kuckó

Tojásfestés, tojáskiállítás
Bővebben
2019. May 11., Saturday 09:00

Vértessomlói Nemzetiségi Falunapok

Vértessomlói Nemzetiségi Falunapok 2019
Bővebben
2019. June 1., Saturday 09:00

Óvodai Ballagás

Óvodai Ballagás 2019
Bővebben
2019. October 22., Tuesday 18:00

Emlékműsor

Emlékműsor 2019
Bővebben
2019. December 1., Sunday 16:00

Adventi ünnep

Adventi ünnep 2019
Bővebben
2019. December 20., Friday 15:00

Karácsony az Iskolában

Karácsony az Iskolában 2019
Bővebben
2019. December 20., Friday 16:00

Karácsony az Óvodában

Karácsony az Óvodában 2019
Bővebben

Találatok száma: 12db
April

23 Ruhagyűjtés

  • Időpont: Tuesday 15:00
  • Helyszín: Vértesomló, Művelődési Ház

24 Ruhagyűjtés

  • Időpont: Wednesday 9:00
  • Helyszín: Vértesomló, Művelődési Ház
May

1 Majális

  • Időpont: Wednesday 16:00
  • Helyszín: Nyugdíjas Ház

11 Nemzetiségi Falunap

  • Időpont: Saturday 0:00
  • Helyszín: Sportpálya, Sportcsarnok
További hírek
2024. March 25., Monday 06:00

Húsvétra készülve

A Német Nemzetiségi Általános Iskolában tartott húsvétváró kézműveskedést Berky Béláné és Tóth Zsuzsanna
Bővebben

Címünk

Vértessomlói Közös Önkormányzati Hivatal
2823 Vértessomló, Rákóczi Ferenc utca 63.

Elérhetőségeink

Ügyfélfogadás

  • Hétfő: 13 - 16:30 óráig
  • Szerda: 9 - 12 óráig és 13 - 16 óráig
  • Péntek: 9 - 11 óráig

Legnépszerűbb cikkek