Vértessomló

Rendezvények

Népszerű rendezvények

2017. May 21., Sunday 17:00

Böjte Csaba Vértessomlón

Bővebben
2019. February 2., Saturday 17:00

Goldschmiedt Klaudia amatőr grafikus kiállítás megnyitója

Goldschmiedt Klaudia amatőr grafikus kiállítás megnyitója
Bővebben
2019. February 8., Friday 18:00

Közmeghallgatás

Közmeghallgatás 2019
Bővebben
2019. March 8., Friday 15:00

Nőnap

Nyugdíjas Szakszervezet rendezésében
Bővebben
2019. March 14., Thursday 18:00

Emlékműsor

Emlékműsor 2019
Bővebben
2019. April 13., Saturday 15:00

Kézműves kuckó

Tojásfestés, tojáskiállítás
Bővebben
2019. May 11., Saturday 09:00

Vértessomlói Nemzetiségi Falunapok

Vértessomlói Nemzetiségi Falunapok 2019
Bővebben
2019. June 1., Saturday 09:00

Óvodai Ballagás

Óvodai Ballagás 2019
Bővebben
2019. October 22., Tuesday 18:00

Emlékműsor

Emlékműsor 2019
Bővebben
2019. December 1., Sunday 16:00

Adventi ünnep

Adventi ünnep 2019
Bővebben
2019. December 20., Friday 15:00

Karácsony az Iskolában

Karácsony az Iskolában 2019
Bővebben
2019. December 20., Friday 16:00

Karácsony az Óvodában

Karácsony az Óvodában 2019
Bővebben

Találatok száma: 12db
Nincs esemény rögzítve!
További hírek
2021. June 21., Monday 13:52

Hőségriadó!

Mint arra az ORFK-Országos Balesetmegelőzési Bizottság is felhívja a figyelmet, a hőséghez mindenki eltérően alkalmazkodik
Bővebben
2021. June 14., Monday 19:56

Pótszabadságot kapnak

Megjelent az a jogszabály, amely szerint 10 nap többletszabadságra jogosultak a koronavírus-járvány elleni védekezésben résztvevők
Bővebben
2021. June 13., Sunday 12:36

Vadak és jók

Ilyenek voltunk, vadak és jók – jellemezte tablóján az osztályközösségét az a 28 végzős diák
Bővebben

Címünk

Vértessomlói Közös Önkormányzati Hivatal
2823 Vértessomló, Rákóczi Ferenc utca 63.

Elérhetőségeink

Ügyfélfogadás

  • Hétfő: 13 - 16:30 óráig
  • Szerda: 9 - 12 óráig és 13 - 16 óráig
  • Péntek: 9 - 11 óráig

Legnépszerűbb cikkek