Vértessomló

Fotó galéria

Népszerű galériák

Friss galériák

2020. November 22., Sunday

Hálaadó mise

Bővebben
2020. November 1., Sunday

Keresztáldás a temetőben

Bővebben
2020. September 19., Saturday

Polgárőr jubileum

Vértessomlói Polgárőr Egyesület 25 évvel ezelőtti megalakulását ünnepelték
Bővebben
2020. September 10., Thursday

A bölcsőde alapkőletétele

Bővebben
2020. August 6., Thursday

Kerékpárút átadás

Kerékpárút átadás
Bővebben
2020. July 4., Saturday

Búcsú 2020

Bővebben
2020. June 19., Friday

Ballagás az óvodában

Bővebben
2020. June 13., Saturday

Ballagás 2020

Bővebben
2020. June 12., Friday

Magyar Falu projektzáró

Majdnem 29 millió forint értékű támogatás érkezett Vértessomlóra
Bővebben
2020. February 22., Saturday

Disznótor 2020

Bővebben
2020. February 14., Friday

Iskolai farsang

Iskolai farsang 2020
Bővebben
2020. January 25., Saturday

Vértes Kupa 2020

Bővebben
2019. October 26., Saturday

Idősek Napja

Bővebben
2019. October 23., Wednesday

Október 23.

Bővebben
2019. October 5., Saturday

Szüret

Szüret 2019
Bővebben

Találatok száma: 65db
November

29 Adventi ünnep

  • Időpont: Sunday 16:00
  • Helyszín: Közterület
December

4 Mikulás az iskolában

  • Időpont: Friday 15:00
  • Helyszín: Általános Iskola Tornaterem

4 Mikulás az óvodában

  • Időpont: Friday 17:00
  • Helyszín: Óvoda

4 Adventi dalostalálkozó

  • Időpont: Friday 18:00
  • Helyszín: Művelődési Ház

5 Szent Borbála nap

  • Időpont: Saturday 17:00
  • Helyszín: Templom, Temető, Művelődési Ház

7 Véradás

  • Időpont: Monday 10:00
  • Helyszín: Nyugdíjas Ház

12 Karácsonyi kézműves kuckó

  • Időpont: Saturday 15:00
  • Helyszín: Művelődési Ház

20 Karácsony az Iskolában

  • Időpont: Sunday 15:00
  • Helyszín: Általános Iskola Tornaterem

20 Karácsony az Óvodában

  • Időpont: Sunday 16:00
  • Helyszín: Óvoda Tornaszoba

Címünk

Vértessomlói Közös Önkormányzati Hivatal
2823 Vértessomló, Rákóczi Ferenc utca 63.

Elérhetőségeink

Ügyfélfogadás

  • Hétfő: 13 - 16:30 óráig
  • Szerda: 9 - 12 óráig és 13 - 16 óráig
  • Péntek: 9 - 11 óráig

Legnépszerűbb cikkek